W Crossoucie pojawiły się pojazdy... rycerskie

Marzyliście kiedyś o prowadzniu na post-apokaliptytcznym pustkowiu balisty lub średniowiecznego powozu? W Crossoucie właśnie pojawiła się taka możliwość. I nie, nie jest to żart!

Nowe pojazdy zawitały do gry za sprawą aktualizacji Knight's Mayhem. Gracze otrzymali nowy tryb walki 8 vs 8 z wykorzystaniem gotowych pojazdów opancerzonych w... średniowiecznym stylu. Ich wynalazca marzył kiedyś o podróży z post-apokaliptycznego Pustkowia do odległej Flandrii i przywróceniu ideałów rycerstwa, ale poległ w walce. Są jednak Ocaleni, którzy wciąż pragną spełnić te marzenia.

Uczestnicy bitwy mają do wyboru pięć modeli pojazdów pancernych, a każdy z nich pełni istotną rolę na polu bitwy:

  • Carriage to szybki i zwrotny pojazd opancerzony, który jest najlepszym wyborem do zdobywania punktów, ale celny strzał z balisty może z łatwością wywrócić go do góry nogami.
  • Ballista to wszechstronna jednostka wsparcia, która włada celną kuszą dalekiego zasięgu.
  • Bombard jest ciężkim pojazdem, który najlepiej nadaje się do ochrony pozycji. Zadaje szalenie duże obrażenia, ale gdy tylko go obejdziesz i zaatakujesz od tyłu, moduły Bombarda natychmiast stają się łatwym celem i mogą eksplodować od kilku trafień.
  • Brazier to ognista (dosłownie) broń wsparcia, która może rozgrzać przeciwników i z łatwością wygrywać pojedynki 1 na 1.
  • Catapult to broń dalekiego zasięgu, używana podczas oblężenia pozycji. Rzuca ogniste pociski i podpala przeciwników.
 

Towarzyszące aktualizacji wydarzenie Knight's Mayhem potrwa do 12 maja, a najlepsi gracze zostaną nagrodzeni przedmiotami dekoracyjnymi i epickimi częściami do pojazdów opancerzonych.

Ponadto do 22 maja w sklepie gry można nabyć nowy pakiet Polar Explorer. Zawiera on nowy, unikatowy pojazd opancerzony należący do meteorologa Dalisa Raima, który nosi nazwę Polarny Odkrywca i może pochwalić się działkiem pulsacyjnym Astraeus oraz epicką kabiną Ermak. Astraeus może zostać przeładowany, co zwiększa obrażenia zadawane przeciwnikowi, ale kosztem uszkodzenia własnego pojazdu.

Szczegółowe informacje na temat aktualizacji Knight's Mayhem znajdziecie na oficjalnej stronie Crossouta.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.