Monomyth: kwietniowy raport z prac już dostępny

Kwiecień już za nami, a to oznacza, że premiera Monomythu powinna być coraz bliżej... Pierwsze, dość ogólne daty dot. wydania tego ambitnego dungeon crawlera padły w raporcie podsumowującym ostatni miesiąc.

W trakcie kilku ostatnich tygodni Rat Tower Software skupiło się na refaktoringu kodu oraz projektowaniu lokacji. W rezultacie udało się wzbogacić rozgrywkę o kilka nowych systemów takich jak wędkarstwo i kowalstwo, a także zapewnić zwizualizować samego bohatera w czasie rzeczywistym. Haczyk? Oczywiście wpłynęło to na plan prac nad grą, przez co Monomyth na pewno nie ukaże się, jak pierwotnie planowano, w drugim kwartale 2022 r.

Opóźnienie nie jest jednak duże. 17 czerwca najhojniejsi donatorzy projektu na Kickstarterze otrzymają dostęp do bety dungeon crawlera. Dalszy rozkład jazdy jest w dużej mierze uzależniony od opinii testerów, jednak Rat Tower Software, że sfinalizowanie prac nie powinno zabrać więcej niż kilka miesięcy. Nowa data premiery Monomythu to jesień 2022 r.

Kompletny kwietniowy raport z prac nad grą, okraszony kilkoma świeżymi filmami, znajdziecie pod niniejszym adresem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.