Empyre: Dukes of the Far Frontier w sprzedaży już za miesiąc

Niespełna pięć lat temu Coin Operated Games wydało swoją debiutancką produkcję Empyre: Lords of the Sea Gates. Nie odniosła ona raczej komercyjnego sukcesu, lecz nie powstrzymało to jej twórców przed opracowaniem kolejnej odsłony serii, która zadebiutuje na Steamie już za miesiąc.

Nowa gra niezależnego studia nosi tytuł Empyre: Dukes of the Far Frontier i zabierze graczy do świata... neo-wiktoriańskiego dzikiego zachodu.

 

Rok 1925, pustynia w Arizonie. Witaj w Blissie, miescie w przestworzach, gdzie wszystkie twoje potrzeby są zaspokojone, a oczekiwania spełnione. Jesteś jednym z niewielu szczęśliwców, którym udało się zdobyć bilet. Zostawisz za sobą cały brud, kłopoty i wilgoć, których doświadczyłeś w Nowym Jorku. Wszystkie oczy są zwrócone na ciebie. Dosłownie. Będziesz mieszkał tysiące metrów nad ziemią w mieście rządzonym przez roboty.

Wszystko jest gotowe. Co mogłoby pójść nie tak?

Dukes of the Far Frontier pozwoli zatem odkryć zupełnie nowe, futurystyczne miasto razem z ich mieszkańcami. W stosunku do poprzedczniki gracze mogą liczyć na nowy kreator postaci z możliwością tworzenia spersonalizowanych profesji, rozszerzone opcje rozwoju bohaterów, a także odświeżony system walki z nowym, specjalnym arsenałem broni. Wisienką na torcie mają być walki samych robotów (?), choć na temat nie ujawniono na razie zbyt wielu informacji.

Premierę Empyre: Dukes of the Far Frontier zaplanowano na 3 czerwca, jednak już teraz można dodać grę do swojej Steamowej listy życzeń.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.