Otwarte beta-testy Hard West 2 rozpoczęte!

Marcowa zapowiedź Hard West 2 zaskoczyła chyba wszystkich. Od teraz każdy jednak może poczuć na własnej skórze, czym jest kontynuacja nietuzinkowego, taktycznego cRPG-a sprzed lat, bowiem na Steamie rozpoczęły się właśnie jego otwarte beta-testy.

Przypomnijmy, że w Hard West 2 gracz wciela się w postać Gina Cartera - znanego oszusta, który postanawia napaść na legendarny Pociąg Widmo. Okazuje się jednak, że jest on nawiedzony przez nikogo innego jak Diabła we własnej "osobie"! Teraz Gin musi stanąć na czele gangu pełnego dziwnych wyrzutków, by ocalić swoją duszę w krainie opanowanej przez ciemność.

Otwarta beta gry pozwoli posmakować nowej odsłony Hard West i zapozna graczy z niektórymi wyjątkowymi zdolnościami, które będą mogli zdobyć podczas podróży przez mroczne serce Zachodu. Mowa tutaj m.in. o:

  • Gin’s Shadow Barrage, która ignoruje osłony i pozwala trafić kilku wrogów na raz.
  • Flynn’s Shadow Swap, dzięki której można zamienić się miejscami z sojusznikiem lub wrogiem.
  • Old Man Bill’s Dead Man’s Revenge - umiejętność, za sprawą której rewolwerowiec trafia wszystkich w zasięgu wzroku, a ona sama skaluje się wraz z otrzymanymi obrażeniami przez bohatera.
  • Laughing Deer’s Wild Run - im dalej znajduje się cel, tym większe obrażenia zostaną mu zadane.
 

Hard West 2 pod każdym względem zamierza podnieść poprzeczkę w porównaniu do oryginalnej gry. Nowy, unikalny system Bravado zapewnia jeszcze agresywniejsze podejście do taktyki i walki, wynagradzając ofensywne rajdy na pozycje wroga, dzięki którym możesz utrzymać swoją passę oraz zadać jeszcze więcej obrażeń. Żywsze niż kiedykolwiek bitwy toczą się w dynamicznych sceneriach, a zapierające dech w piersiach pościgi konne oraz napady na pociągi powinny sprawić, że żaden domorosły rewolwerowiec nie będzie się nudzić przed ekranem. Jeśli nie wierzycie, być może przekona was do tego poniższy gameplay trailer.

Najlepiej jednak nie wierzyć materiałom marketingowym i ocenić grę osobiście, dołączając do otwartej bety Hard West 2 na Steamie. Beta-testy gry potrwają do 5 czerwca.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.