Alaloth: wszystko, co należy wiedzieć w 2022 r.

Gamera Interactive ostatecznie zakończyło współpracę z All in! Games i nie zamierza więcej poruszać tej sprawy. Niemniej flagowy tytuł tego niezależnego studia, Alaloth: Champions of the Four Kingdoms, jest nadal w fazie pełnej produkcji. Najnowszy dziennik deweloperski omawia ze szczegółami obecny kształt gry.

Obszerny artykuł jest tak naprawdę jednym, dużym FAQ, skierowanym zarówno do tych, którzy od lat śledzą produkcję Alalotha, jak i tych, którzy teraz słyszą o action RPG-u włoskiego studia po raz pierwszy. Deweloperzy odpowiadają na takie pytania jak:

  • czym jest Alaloth?
  • jak kształtuje się zarys fabuły w grze?
  • jak wygląda system walki?
  • jaką rolę odgrywa lore?
  • czy rozgrywka jest prowadzona w otwartym świecie?
  • jak wygląa rozwój postaci?
  • jak działą tryb multiplayer?

Większość naszych czytelników zapewne doskonale zna odpowiedzi na powyższe pytania i nie znajdzie we wspomnianym artykule zbyt wielu interesujących nowości. Od razu możemy bowiem dopowiedzieć, że twórcy gry nadal nie ustalili ostatecznej daty premiery Alalotha i choć może ona zostać ogłoszona "już niedługo", to na dzień dzisiejszy nadal pozostaje niewiadomą.

Jeżeli jednak stykacie się z produkcją studia Gamera Interactive po raz pierwszy, to warto zapoznać się ze wszystkimi szczegółami, a tych we wspomnianym artykule nie brakuje. Można go przeczytać na Steamie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.