Gwint: Podróże Geralta i Ciri ponownie dostępne!

Na początku roku, ku niezadowoleniu wielu graczy, CD Projekt RED zapowiedziało, że ponownie udostępni w Gwincie pierwsze dwie opowieści z trybu Podróży. Dziś słowo ciałem się stało i historie o Geralcie i Ciri ponownie zawitały do Wiedźmińskiej Gry Karcianej.

Dzięki ponownemu wprowadzeniu poprzednich Podróży można powrócić do miejsca, w którym przerwano swoją przygodę, a co ważniejsze, można odblokować nowe przedmioty kosmetyczne. Ponadto, powracające Podróże, które zostały zakupione, nie posiadają limitu czasowego, dzięki czemu można je rozgrywać we własnym tempie.

Podróże powróciły go Gwinta za sprawą Aktualizacji 10.5. Wśród innych ważnych zmian warto wspomnieć również o przeróbkach kart neutralnych, Zemsty (w talii Potworów) oraz dodaniu nowego słowa kluczowego: Odliczaniu. Zmiany i nowości deweloperzy gry przybliżają na poniższym nagraniu.

Najnowsza aktualizacja gry zainicjowała również Sezon Majowy, który potrwa do 7 czerwca, do godz. 10:00. Rozkład trybów sezonowych przedstawia się następująco:

 

10 maja-17 maja: Podmianka

Po 2 turach gracze wymieniają się kartami w swoich rękach.

17 maja-24 maja: Okopanie

Karty zagrywane na polu bitwy mają wytrzymałość.

24 maja-31 maja: Plus jeden

Za każdym razem, kiedy zagrywasz jednostkę, stwórz w tym rzędzie jej kopię o sile 1.

31 maja-7 czerwca: Próba Traw

Za każdym razem, kiedy jednostka jest wzywana na pole, najpierw odnosi 2 obrażenia, a potem zostaje wzmocniona o 4. Jeśli to wiedźmin, nie odnosi żadnych obrażeń.

Z pełną listą zmian, jakie wprowadza do Gwinta Aktualizacja 10.5, możecie zapoznać się na oficjalnej stronie gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.