Action RPG Achilles: Legends Untold debiutuje dziś we Wczesnym Dostępie

Po kilku tygodniach zamkniętych beta-testów przyszła pora, by wrota Troi otworzyły się na oścież. Troi, ale również wielu innych legendarnych miejsc, które gracze Achilles: Legends Untold zwiedzą podczas wędrówki po mitycznej Helladzie.

Przypoimnijmy, że ierwsza gra polskiego studia Dark Point Games pozwala wcielić się w rolę tytułowego herosa. Stawia przy tym na rozgrywkę w rzucie izometrycznym z silnym akcentem na walkę opartą na umiejętnościach oraz własny system SI (GAIA). Ten ostatni umożliwia inteligentne zachowanie i współpracę wrogów, które mają zapewnić graczom wyzwania w trakcie podróży przez Grecję i Podziemia.

Achilles: Legends Untold oferuje również dodatkowy, opcjonalny tryb współpracy, w którym gracze będą mogli zmierzyć się z najbardziej przerażającymi potworami starożytnej Grecji wspólnie ze znajomymi. W ten oto sposód odblokują również różnego rodzaju synergie, niedostępne w przypadku rozgrywki solo.

 

Premierowy zwiastun tego action RPG-a obejrzycie poniżej.

W fazie wczesnego dostępu Achilles: Legends Untold spędzi ok. rok, podczas którego Dark Point Games planuje regularnie rozszerzać grę, wprowadzając m.in. nowe funkcjonalności, bossów i lochy. Pełna wersja gry, której wydanie zostało zaplanowane na pierwszy kwartał 2023 r., będzie zawierać w sobie 5 rozdziałów historii, różne tryby rozgrywki, oraz znaczące usprawnienia we wszystkich aspektach gry - w tym tryb współpracy do aż czterech graczy jednocześnie.

Jeżeli już teraz chcecie sprawdzić swoje siły jako Achilles, zajrzyjcie na Steama. Aby jednak wejść do świata znanego z Iliady, trzeba będzie wysupłać z kiesy 71,90 zł.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.