Techland stworzy action RPG-a osadzonego w świecie fantasy

Nie opadł jeszcze kurz po Dying Light 2: Stay Human, a tymczasem Techland ogłosił już pracę nad nową grą. Wielu naszych czytelników zapewne ucieszy ta informacja, ponieważ nowa produkcja polskiego studia ma być action RPG-iem w zupełnie nowym uniwersum fantasy.

Rozgrywka będzie toczyć się w całkowicie otwartym świecie, a to oznacza, że Techland zamierza rzucić wyzwanie kolegom z CD Projekt RED. I... to właściwie wszystko, co na dzień dzisiejszy wiadomo o nowej grze wrocławskiego studia. W oficjalnej zapowiedzi, którą prezentujemy poniżej, nie padł ani tytuł nowej produkcji, ani choćby orientacyjna data jej wydania.

 

Oczywiście stworzenie takiej gry będzie dla Techlandu wielkim wyzwaniem, dlatego studio otworzyło szereg rekrutacji. Wrocławskie studio szuka nowych programistów, grafików, producentów i nie tylko. Jeśli poszukujecie pracy w tym obszarze, koniecznie zajrzyjcie pod niniejszy adres.

Co sądzicie o tej informacji? Czy Techland poradzi sobie ze stworzeniem tak kompleksjowej gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.