Neverwinter: dodatek Dragonslayer z oficjalną datą premiery

Gearbox oraz Cryptic Studios oficjalnie zapowiedziały datę premiery Neverwinter: Dragonslayer. 23 dodatek do popularnego MMORPG-a wprowadzi m.in. mechanikę polowań na smoki, inspirowaną modułem Fizban’s Treasury of Dragons.

W najnowszym rozszerzeniu gracze będą mogli zaciągnąć się do kompanii łowców samego Smerdiuka Zguby Smoków. To pozwoli wykorzystać dobrodziejstwa nowego systemu Dragon Hunt i polować na gady niemal każdego koloru - od tchnących lodem białych smoków po sprytne zielone smoki - i w trzech różnych stadiach rozwoju (młody, dorosły, pradawny). Każdy typ smoka stanowi odrębne wyzwanie, a ich leża pełne są bogatych łupów... Należy jednak być ostrożnym, bowiem za sprawą dodatku Dragonslayer smoki zyskają zupełnie nowe ataki, dostęp do nowych zaklęć, a nawet będą w stanie wzbić się w powietrze i atakować z nieba.

Nowy dodatek odmieni również oblicze uwielbianego przez graczy triala Temple of Tiamat, którego główną bohaterką jest tytułowa smocza królowa. Dzięki rozszerzeniu Dragonslayer misja ta doczeka się nowych wyzwań, które będą czekać na śmiałków na poziomach trudności Normal oraz Master.

Premierę Neverwinter: Dragonslayer ustalono na 14 czerwca. Więcej informacji o zbliżających się łowach na smoki znajdziecie w niniejszym dzienniku deweloperskim.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.