Dragon Age: Straszliwy Wilk oficjalną nazwą kolejnej odsłony cRPG-owej sagi

Już od wielu miesięcy jasne jest, że BioWare pracuje nad nową odsłoną kultowej serii Dragon Age, jednakże dopiero dzisiaj Kanadyjczycy ujawnili oficjalny tytuł gry. Czwarta część cRPG-owej sagi będzie nosić tytuł Dragon Age: Dreadwolf lub w wersji polskiej Dragon Age: Straszliwy Wilk.

Oczywiściie fanom serii, a zwłaszcza tym, którzy pamiętają finał DLC do Dragon Age: Inkwizycji, raczej nie trzeba tłumaczyć znaczenia tytułu najnowszej produkcji BioWare'u. Pozostali powinni wiedzieć, że Straszliwy Wilk to nic innego jak przydomek Solasa - dobrego znajomego z trzeciej części sagi.

Kim jest? Niektórzy twierdzą, że jest pradawnym elfickim bogiem, jednak nie wszyscy się z tym zgadzają. Inni mówią, że jest zdrajcą swojego ludu, a jeszcze, że... to wybawca za wszelką cenę poszukujący schronienia dla swoich pobratymców. Motywy jego działąnia są owiane tajemnicą, a metody niekiedy wątpliwe, przez co często jest postrzegany jako bóg-oszust, który lubuje się w mrocznych i niebezbiecznych gierkach.

 

Przy okazji ogłoszenia nowego tytułu BioWare zapewniło, że DA: Straszliwy Wilk z pewnością nie zostanie wydane w tym roku. Jednocześnie Kanadyjczycy zapewniają, że dzień wyprawy do Tevinter jest coraz bliżej. Niewykluczone zatem, że premiera może nastąpić w przyszłym roku.

Czekacie?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.