Data premiery NwN: EE - The Blades of Netheril opóźniona

Luke Scull przygotował kolejną porcję wieści na temat swojego autorskiego modułu do Neverwinter Nights: Enhanced Edition, który nosi tytuł The Blades of Netheril. Niestety, data wydania pierwszej części tego ambitnego projektu została opóźniona.

Doom of Icewind Dale, które rozpoczyna siedmioczęściową przygodę osadzoną po fabule Neverwinter Nights, pierwotnie miało ukazać się już w czerwcu. Moduł wymaga jednak jeszcze dużo pracy, dlatego jego beta zostanie oddana w ręce graczy dopiero w połowie sierpnia, a wydanie pełnej wersji zostało przesunięte na wrzesień. Scull zapewnia jednak, że jest na co czekać.

W tym samym czasie autor The Blades of Netheril poinformował o tym, że do projektu dołączyło kilku uznanych modderów. Daniel Honcho zajmie się przygotowaniem designu lokacji, natomiast Bill Harper przejmie część zadań stricte technicznych. Obydwaj panowie mogą pochwalić się pracą m.in. przy znakomitym module Tyrants of the Moonsea. Do tej dwójki dołączy również utalentowany kompozytor znany jako Raphael, który będzie odpowiadał za muzykę otoczenia. Niewykluczone, że w ten oto sposób The Blades of Netheril doczeka się własnej ścieżki dźwiękowej.

Jak zatem widać, prace nad modem zmierzają powoli, lecz do celu. Więcej informacji na temat projektu oraz postępów w pracy nad nim znajdziecie pod niniejszym adresem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.