Serial anime Cyberpunk: Edgerunners z nowym trailerem i datą premiery

Podczas wydarzenia Netflix Geeked Week zaprezentowano nowy zwiastun serialu anime Cyberpunk: Edgerunners, które jest tworzone przez Netflix i japońskie studio animacji Trigger w kooperacji z CD Projekt RED. Przedstawiono również jego datę premiery oraz pierwszy odcinek materiały przedstawiającego kulisy produkcji.

Przypomnijmy, że Cyberpunk: Edgerunners to 10-odcinkowa opowieść o chłopaku z ulicy, który próbuje przetrwać w niebezpiecznym mieście przyszłości omamionym technologią i modyfikowaniem ciała. Żeby przeżyć, postanawia zaryzykować wszystko i zostać jednym z edgerunnerów — wyjętych spod prawa najemników, zwanych też cyberpunkami.

Nowy zwiastun serialu przedstawia się następująco.

 

Niemniej ciekawy jest pierwsza część materiału dot. procesu tworzenia Cyberpunk: Edgerunners. Poza komentarzem twórców z CD Projekt RED zaprezentowano również niepublikowane wcześniej fotosy, koncepty, a także analizę wybranej sceny z anime. Przyszłe materiały, które pojawią się już wkrótce, przybliżą kolejne kwestie dotyczące nadchodzącego serialu i zawierać będą również komentarz od twórców ze Studio Trigger.

Udostępniono także nowy plakat Cyberpunk: Edgerunners. Przedstawia on parę głównych postaci anime — Davida i Lucy, którzy u boku innych bohaterów i bohaterek pojawiają się również w pozostałych materiałach z Geeked Week. Za grafikę odpowiada główny projektant postaci w projekcie, Yoh Yoshinari ze Studio Trigger.

Premiera anime w świecie Cyberpunka 2077 zaplanowano na wrzesień 2022 r. Warto przypomnieć, że reżyserem serialu jest Hiroyuki Imaishi (Gurren Lagann, Kill la Kill, Promare). Yoh Yoshinari (Little Witch Academia, BNA: Brand New Animal) pełni rolę głównego projektanta postaci oraz reżysera animacji. Historię stworzoną przez CD Projekt RED na potrzeby formatu zaadaptowali Masahiko Otsuka (Star Wars: Visions ‘The Elder’) oraz Yoshiki Usa (seria GRIDMAN UNIVERSE). Oryginalną ścieżkę dźwiękową skomponował Akira Yamaoka (seria Silent Hill).

Co sądzicie o zaprezentowanych właśnie materiałach? Będziecie oglądać?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.