Demo Monster Hunter Rise: Sunbreak dostępne, plany na przyszłość ujawnione

Za pół miesiąca dodatek Monster Hunter Rise: Sunbreak zawita na półki sklepowe. Tymczasem z okazji Steam Summer Fest Capcom udostępniło demo rozszerzenia, a także przedstawiło plany na najbliższą przyszłość.

Wersja demonstracyjna gry pozwoli zwiedzić fragment jej świata oraz wykonać siedem zadań - od misji treningowych, których celem jest nauka podstawowych mechanizmów rozgrywkich, po tradycyjne łowy na potworów na różnych poziomach trudności. Demo można już pobrać ze Steama, a jego przedsmak niech stanowi poniższy zwiastun.

 

Capcom zapowiedział również serię popremierowych aktualizacji. Pierwsza z nich, która będzie miała miejsce w sierpniu, wprowadzi do gry szereg potworów rzadkiego gatunku, z których zdecydowanie wyróżnia się Lucent Nargacuga, a do tego potwory specjalne oraz nową lokację - Arenę Forlorn.

To nie koniec. Jesienna aktualizacja rozszerzy grę o kolejne rzadkie potwory, a także wprowadzi potwory wzmocnione oraz podgatunki potworów. Zimowa aktualizacja dodatkowo zwiększy liczbę potworów specjalnych oraz podgatunków specjalnych. Wszystkie te nowości zostaną udostępnione za darmo, a Capcom nie wyklucza kolejnych takich aktualizacji w 2023 r.

Trailer promujący nowości, które czekają na graczy MHR: Sunbreak w drugiej połowie 2022 r., obejrzycie poniżej.

Na koniec przypomnijmy, że premiera pełnej wersji Monster Hunter Rise: Sunbreak będzie miała miejsce już 30 czerwca. Czekacie na ten dodatek?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.