Colony Ship: Habitat nareszcie dostępny!

Iron Tower Studios wydało właśnie pierwszą dużą aktualizację Colony Ship w tym roku. Z trzymiesięcznym opóźnieniem względem pierwotnego planu wczesna wersja tego taktycznego cRPG-a została rozszerzona m.in. o nową lokację - Habitat.

Dla producentów gry to ważny krok, ponieważ jest to miejsce zwieńczenia drugiego rozdziału opowieści. To właśnie w Habitacie gracze w końcu mogą spotkać przedstawicieli trzech głównych frakcji, poznać potencjalnych towarzyszy, którzy moga później dołączyć do drużyny w drodze do ECLSS, a także dowiedzieć się nieco więcej o maszynie znal;ezionej w Zbrojowni. Nowa lokacja oferuje jednak nieco inny typ rozgrywki niż dotychczas, ponieważ balansowanie pomiędzy różnych organizacjami frakcji wymaga przede wszystkim sprawnej dyplomacji. To oznacza również, że od tego momentu decyzje podejmowane przez gracza zaczynają mieć naprawdę poważne konsekwencje.

Opóźnienie w pracach przy Habitacie wymusiło zmiany w dalszych planach produkcji Colony Ship. Według najnowszych szacunków w pełną wersję tego taktycznego cRPG-a zagramy nie wcześniej niż w czerwcu 2023 r. Producenci z Iron Tower Studios zapewniają przy tym, że owe estymacje są "bezpieczne" i powinny pozwolić na uniknięcie jakichkolwiek dalszych opóźnień.

Więcej informacji o Habitacie oraz planach rozwoju Colony Ship znajdziecie w niniejszym artykule.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.