Neverwinter: dodatek Dragonslayer już dostępny!

Na serwery gry Neverwinter zawitał właśnie nowy dodatek zatytułowany Dragonslayer. 23 rozszerzenie popularnego MMORPG-a pozwala graczom polować na smoki w zupełnie nowy sposób!

Valindra Shadowmantle została po raz kolejny pokonana, lecz tuż przed swoim końcem zdołała rzucić wadliwą wersję potężnego mythala. To jednak wystarczyło, by rozbudzić w niezliczonej liczbie smoków zjawisko smoczego widzenia, zmieniając ich usposobienie i wyzwalając w nich dziką wściekłość. Gady zamierzają ją wyładować na mieszkańcach Wybrzeża Mieczy, a bohaterowie Neverwintera są jedynymi, którzy mogą uratować krainę przez tym tragicznym losem.

Aby tego dokonać, śmiałkowie mogą zaciągnąć się do kompanii łowców samego Smerdiuka Zguby Smoków i dzięki temu korzystać z dobrodziejstw nowego systemu Dragon Hunt. Ten umożliwia polowanie na te potężne gady w niemal każdym kolorze - od tchnących lodem białych smoków po sprytne zielone smoki - i w trzech różnych stadiach rozwoju (młody, dorosły, pradawny). Każdy typ smoka stanowi odrębne wyzwanie, a ich leża pełne są bogatych łupów...

 

Należy jednak być ostrożnym, bowiem za sprawą dodatku Dragonslayer smoki uzyskały zupełnie nowe ataki, nowe zaklęcia, a nawet są w stanie wzbić się w powietrze i atakować z powietrza. Nowy dodatek zmienia również oblicze uwielbianego przez graczy triala Temple of Tiamat, którego główną bohaterką jest tytułowa smocza królowa. Dzięki rozszerzeniu Dragonslayer misja ta jest teraz pełna nowych wyzwań, które będą czekają na łowców na poziomach trudności Normal oraz Master.

Premierowy zwiastun dodatku obejrzycie poniżej.

Jak podoba się wam możliwość zapolowania na smoki z pomocą tej całkowicie nowej mechaniki?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.