Fallout 5 jest w planach Bethesdy, ale...

Od premiery Fallouta 4 minie w tym roku siedem lat. Miłośnicy post-apokaliptycznego świata, a szczególnie ci, którym nie przypadł do gustu Fallout 76, chętnie zobaczylimy na półkach kolejną część serii. Nie mamy jednak dla nich dobrych wieści.

Bethesda bynajmniej nie zapomniała o tej odnodze swoich przychodów. O nie, Fallout 5 jest jak najbardziej w planach studia z Maryland. Problem polega na tym, że pierwszy w kolejce do produkcji jest The Elder Scroll VI i nic nie wskazuje na to, by prace nad oboma tymi tytułam miały ruszyć w tym samym czasie.

 

Tak, Elder Scrolls 6 jest w pre-produkcji i, no wiesz, będziemy potem robić Fallouta 5, dlatego nie zabraknie nam zajęcia przez najbliższą chwilę. Od czasu do czasu spoglądamy również na inne projekty - powiedział przy okazji ostatniego Xbox & Bethesda Showcase Todd Howard, główny menadżer Bethesda Game Studios.

Amerykański deweloper jest obecnie w pełni skoncentrowany na ukończeniu prac nad Starfieldem, którego premierę zaplanowano na pierwszą połowę 2023 r. Następnie przyjdzie kolej The Elder Scrolls VI, którego produkcja potrwa zapewne kilka kolejnych lat. To oznacza, że Fallouta 5 raczej należy spodziewać się nie wcześniej niż pod koniec bieżącej dekady...

Jak zapatrujecie się na takie wieści? Wyczekujecie już na Fallouta 5?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.