Circus Electrique zaprezentowane na pierwszym gameplayu

Czy można zrobić taktycznego cRPG-a w oparciu o cyrkowców ze steampunkowego Londynu? Okazuje się, że jak najbardziej, o czym przekonuje zaprezentowany właśnie pierwszy gameplay z Circus Electrique.

Najnowsza produkcja Zen Studios jest prawdziwie nietuzinkowa, bowiem pozwala poprowadzić do boju... trupę cyrkowców, którzy zdają się być jedynym ratunkiem dla "oszalałych" z bliżej nieznanego powodu mieszkańców stolicy imperium brytyjskiego.

Nowy gameplay, którego narratorem jest główny scenarzysta gry, Chris Baker, przedstawia nie tylko sylwetki kilku potencjalnych członków cyrkowej ekipy, ale również ich zdolności, rozbudowany system walki, a nawet... mechanikę występów na scenie - wszakże nawet bohaterowie ratujący Londyn muszą jakoś zarabiać na chleb powszedni! Zobaczcie zresztą sami.

 

Circus Electrique będzie miało swoją premiere w drugiej połowie 2022 r., jednak już teraz można dodać tę grę do swojej listy życzeń na Steamie.

Jak wam się podoba taki koncept? Sięgniecie po Circus Electrique?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.