Kingdom Come: Deliverance sprzedało się w nakładzie 5 mln egzemplarzy

Warhorse Studios pochwaliło się najnowszymi wynikami sprzedażowymi swojej flagowej produkcji, Kingdom Come: Deliverance. Okazuje się, że debiutancka gra czeskiego studia sprzedała się w nakładzie 5 mln egzemplarzy.

Liczba ta dotyczu wszystkich platform, na których jest dostępne KCD. Nie wiadomo jednak, czy do całości została wliczona sprzedaż 4 popremierowych DLC.

Aby uczcić ten moment, Warhorse Studios przygotowało specjalny konkurs, który polega na opisaniu swojej ulubionej historii dot. Kingdom Come: Deliverance lub samego wydania gry. Autorzy najlepszych komentarzy na Steamie, Twitterze i  Facebooku zostaną nagrodzeni jedną z pięciu pięknych figurek z Henrykiem w roli głównej. Konkurs trwa do 7 lipca.

 

Dla niezależnego studia z Pragi to bardzo ważny krok milowy, który kolejny raz potwierdza, że historyczne cRPG-i, bez elementów fantasy, również mogą osiągać dobre wyniki sprzedażowe. Kingdom Come: Deliverance II wydaje się być tylko kwestią czasu... nieprawdaż?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.