WH40000: Rogue Trader: poznajcie Idirę Tlass

Owlcat Games przedstawiło kolejną bohaterkę gry Warhammer 40000: Rogue Trader. Po Abelardzie Werserianie przyszedł czas na psioniczkę Idirę Tlass.

Tytułem wprowadzenia:

 

Idira Tlass urodziła się i wychowywała na odległej planecie - jednej z tych, które dawno temu straciły dostęp do Światła Imperatora i odrzuciły nauki Eklezjarchii. Dzięki niesamowitemu, lecz zdradliwemu talentowi do odróżniania przyszłości od słabych podszeptów pustki, była ceniona na dworach panów swojej ojczystej planety. Odrzuciła jednak tę rolę dla szansy podróżowania przez gwiazdy w świcie potężnego Wolnego Handlarza. Idira, jako znawczyni przyszłości, więcej niż raz pomogła swemu Lordowi Kapitanowi w odróżnieniu wydarzeń, które nadejdą, od ścieżek, które dopiero zostaną odkryte. Jej dar, arogancja i niezwykła samokontrola pozwoliły jej nadrabiać braki w szkoleniu oraz wrodzoną nieostrożność.

Ta utalentowana psioniczka musi nieustannie zmagać się z głosami dochodzącymi jej zza zasłony. O tym, czy sobie z nimi poradzi, przekonamy się w grze Warhammer 40000: Rogue Trader. Zanim jednak trafi ona do sprzedaży, zachęcam do zapoznania się z kompletną charakrerystyką Idiry Tlass.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.