Vagrus: The Riven Realms wkrótce z nowymi, długo wyczekiwanymi usprawnieniami

W październiku, zaraz po premierze pełnej wersji gry Vagrus: The Riven Realms, jej twórcy otworzyli dyskusję dot. zmian sugerowanych przez graczy. W ten oto sposób powstała dość długa list proponowanych usprawnień, którą deweloperzy ze studia Lost Pilgrims podsumowali w swoim najnowszym dzienniku.

Wśród różnorodnych próśb i sugestii na pierwszy plan wysunęły się trzy zagadnienia: podróż po mapie świata, obozowanie i zwiady. Pierwsze dwa z ww. tematów trafiły już na warsztat. Co z tego wynika?

Otóż "Zaginieni Pielgrzymi" szykują szereg usprawnień w rozgrywce. "Automarsz" oraz szybkie obozowanie powinny znacząco ułatwić zarządzanie tempem karawany podczas wędrówki przed pustkowia. Nierozłączne związane z tym jest uzupełnianie zapasów, które teraz będzie możliwe nie tylko na koniec dnia, ale również w trakcie jego trwania! Wreszcie pojawi się też opcja automatycznego pozyskiwania zapasów, która pozwoli uzupełniać braki, gdy tylko zostaną spełnione konkretne warunki.

 

Wszystkie te nowinki powinny zawitać do Vagrusa w stosunkowo krótkim czasie, bo jeszcze w tym tygodniu. W międzyczasie deweloperzy pracują też nad darmowym DLC zatytułowanym The Sunken Tower, jednak na razie jest jeszcze zbyt wcześnie, by przedstawić jego szczegóły.

Jeśli zaś chodzi o szczegóły dot. nadchodzącej aktualizacji, to znajdziecie je w niniejszym dzienniku deweloperskim.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.