Theodora von Valancius kolejną znaną bohaterką gry WH40000: Rogue Trader

Owlcat Games przedstawiła trzecią ważną osobistość, która niewątpliwie odegra ważną rolę w grze Warhammer 40000: Rogue Trader. Mowa o niejakiej Theodorze von Valancius.

Tym razem chodzi o głowę jednego z rodów Wolnych Handlarzy. Tytułem wprowadzenia:

 

Lord Kapitan Theodora von Valancius Massimo af Scarus jest twardą kobietą - wszakże każdy, kto stoi na czele starożytnej dynastii Wolnych Handlarzy tak długo jak ona musi być albo złamany, albo twardy jak stal. Theodora jest właścicielką okrętu, którego załogę stanowią tysiące lojalnych sług, włada szerokim konglomeratem światów przynoszącym niewyobrażalne bogactwo, a do tego walczy o supremację z innymi Wolnymi Handlarzami z Przestrzeni Koronusa - a trudno o bardziej zaciekłą rywalizację. Mimo tego Lord Kapitan zawsze pragnęła więcej i dlatego właśnie prowadzi ekspedycje do najgłębszych i najmroczniejszych zakątków Przestrzeni Koronusa, zostawiając handel i sprawy administracyjne swoim podwładnym.

O tym, jaki los czeka tę ambitną Wolną Handlarkę, przekonamy się w momencie premiery Warhammer 40000: Rogue Trader, której data pozostaje nieznana.

W chwili obecnej polecam zatem zapoznać się ze szczegółowymi informacjami o głowie rodziny von Valancius, a także z poprzednimi sylwetkami bohaterów Rogue Tradera - Abelardem Werserianem oraz Idirą Tlass.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.