ESO: nowe DLC Lost Depths z oficjalną datą premiery

Archipelag Systres niebawem odsłoni kolejne tajemnice. Wielkimi krokami zbliża się Lost Depths - nowe DLC do The Elder Scrolls Online, będące częścią całorocznej przygody Dziedzictwo Bretonów.

Nowy dodatek rozszerzy ESO: High Isle o dwa duże kompleksy podziemi: Enklawę Glinianego Korzenia (oryg. Earthen Root Enclave) oraz Wyrytą Głębię (Graven Deep).

Enklawa Glinianego Korzenia jest duchowym sanktuarium druidów z całego Archipelagu Systres, które padło ofiarą ataku kręgu Ognistej Pieśni. W rezultacie druid Laurel ze Stonelore potrzebuje pomocy przy odparciu napastników i ochronie najcenniejszych artefaktów przed kradzieżą.

 

Wyryta Głębia, położona na Morzu Abeceańskim, jest dziwnym regionem, w którym statki znikają bez śladu. W tym wypadku gracze połączą siły z byłym piratem Dhulefem, który poszukuje informacji o legendarnej podróży Króla Druidów na Systres. Ostateczny cel tej wyprawy wydaje się jasny, lecz nie wiadomo, co też czeka na śmiałków pod powierzchnią wody.

Premierę ESO: Lost Depths zaplanowano na 22 sierpnia. Premierze DLC będzie towarzyszyło wydanie darmowej 35 Aktualizacji, która zawrze w sobie duże zmiany w systemie walki, wprowadzi do Battlegroundów nowe, bonusowe "mini-wydarzenia", a także dostarczy szereg poprawek dot. bugów oraz balansu rozgrywki.

Lost Depths będzie przedostatnim rozszerzeniem w całorocznej przygodzie Dziedzictwo Bretonów. Jak zatem widać, fani ESO mają powody, by wyczekiwać już nadejścia jesieni.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.