ESO: więcej informacji o nadchodzących zmianach w systemie walki

35 Aktualizacja, która zbliża się na serwery The Elder Scrolls Online wielkimi krokami, wprowadzi kilka zasadniczych zmian w systemie walki. Producenci gry postanowili opowiedzieć o nich nieco więcej w swoim najnowszym dzienniku deweloperskim.

Planowane zmiany mają sprawić, że zmniejszy się dystans w efektywności walki pomiędzy najlepszymi i najsłabszymi graczami ESO. Producenci gry zamierzają to osiągnąć m.in. poprzez wydłużenie czasu trwania poszczególnych zdolności (obrażeń w czasie, buffów i debuffów(, a także zmniejszeni liczby obrażeń zadawanych przez najlepszych, wysokopoziomowych bohaterów. Jeśli interesują was szczegóły, zajrzyjcie pod niniejszy adres.

Warto dodać, że ostatniej nocy opisywane zmiany w systemie walki zostały wdrożone na Publiczny Serwer Testowy (PTS). Jeśli zatem chcecie sprawdzić, jak prezentują się one w praktyce, a przy okazji posmakować pozostałych atrakcji związanych z 35 AKtualizacją oraz ESO: Lost Depths, możecie to zrobić już teraz.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.