Alaloth: pierwsze hotfiksy dostępne, kolejne aktualizacje w drodze

Dwa tygodnie temu Alaloth: Champions of the Four Kingdoms zadebiutował na Steamie w wersji z Wczesnym Dostępem. Od tego czasu producenci z Gamera Interactive wydali kilka hotfiksów i przygotowali roadmapę kolejnych aktualizacji.

Gamera Interactive wydało do tej pory już osiem łatek (Hotfix 1, 1.7.22, 2.7.22, 4.7.22, 5.7.22, 6.7.22, 8.7.22, 13.7.22), naprawiając dużą liczbę bugów i wprowadzając zmiany balansujące rozgrywkę. Plany włoskiego studia są jednak znacznie bardziej ambitne, a przynajmniej taki wniosek można wysnuć z zaprezentowanych właśnie planów wsparcia gry na kolejne miesiące.

Pierwsza z dużych aktualizacji, która zostanie udostępniona w sierpniu, skupi się na twierdzach. Te swoiste "bazy wypadowe" zyskają dzięki temu znacznie większą głębię. Wewnątrz pojawią się nowi bohaterowie niezależni, w tym kupcy i rzemieślnicy, nowe zdarzenia zainicjują nowe zadania, a nawet pojawi się opcja zbierania podatków od podwładnych - jak przystało na quasi-średniowiecznego możnowładcę.

 

Wrzesień przyniesie ważne i długo oczekiwane zmiany, bowiem pojawi się to, czego chyba każdy gracz Alalotha spodziewał się już na starcie, czyli pełne wsparcie dla obsługi sterowania przy pomocy myszy i klawiatury. Ponadto świat Plamenu zostanie rozszerzony o cztery nowe, duże lokacje. Pojawią się też nowe rodzaje wrogów i świeże łupy, a wątek główny doczeka się kilku ważnych zmian.

W dłuższej perspektywie czasowej na graczy Alalotha czeka jeszcze więcej atrakcji. W kolejnych miesiącach do gry trafią smoki, nowe lokacje, tryb areny, nowe wersje językowe, a także szereg usprawnień w obrębie trybu kooperacji oraz interfejsu użytkownika.

Kompletna roadmapa jest dostępna na Steamie. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o zapowiedzianych właśnie nowościach i zmianach, zajrzyjcie właśnie tam.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.