Nowe DLC do Pathfinder; Wrath of the Righteous oficjalnie zapowiedziane!

Sukces Pathfinder: Wrath of the Righteous sprawił, że producenci z Owlcat Games ani myślą o zaprzestaniu wsparcia dla tej gry. Wkrótce Krzyżowcy otrzymają kolejną porcję emocji, bowiem Rosjanie zapowiedzieli właśnie nowe DLC, które nosi tytuł The Treasure of the Midnight Isles.

Tym razem gracze Pathfinder: Wrath of the Righteous muszą przygotować się na przygodę rodem z horroru. Oto czeka ich bowiem wyprawa na tytułowe Wyspy Północy. Są one rozrzucone po czarnym jak noc oceanie i wedle legend skrywają niewyobrażalne skarby... ale też i taką samą grozę. Aby się tam dostać, Krzyżowcy będą musieli popłynąć przeklętym statkiem, co już samo w sobie nie zwiastuje niczego dobrego... Być może jednak nagroda będzie tego warta? Spójrzcie sami na poniższy zwiastun i zastanówcie się.

 

The Treasure of the Midnight Isles pozwoli graczom odkryć sekrety rozległego archipelagu w ramach głównej kampanii fabularnej lub samodzielnego trybu roguelike'owego. Aby zmierzyć się z nieznanym, drużyna Krzyżowców może liczyć na nowe magiczne artefakty, eliksiry czy zwoje. Co więcej, producenci gry obiecują, że w tym dodatku śmierć nie będzie oznaczała końca gry i... być może warto będzie przyjąć ją w swe ramiona, by zachować postęp w kolejnym podejściu.

Premierę Pathfinder: Wrath of the Righteous - The Treasure of the Midnight Isles zaplanowano na 11 sierpnia. Cena dodatku pozostaje nieznana, choć prawdopodobnie osiągnie ona poziom poprzednich dwóch rozszerzeń, tj. nieco poniżej 50 zł. Posiadacie Season Passa otrzymają to DLC automatycznie i bez dodatkowych opłat.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.