Crossout: nowa aktualizacja wprowadza przepustkę sezonową i wiele więcej

Na serwery gry Crossout zawitała właśnie aktualizacja ochrzczona mianem Big Chase. To największy letni update, dzięki któremu gracze otrzymują nową przepustkę sezonową, wyczekiwany system co-driver, powrót trybu PvE Chase w nowej odsłonie, a także nową mapę PvP Peaceful Atom.

Dziewiąta przepustka sezonowa skupia się na starciu pomiędzy frakcjami Syndicate i Steppenwolfs, a w ramach nagród oferuje nowe części z obu wspomnianych frakcji. Do zdobycia czekają ogromny moździerz szturmowy AM-5 Avalanche, moduł artylerii rakietowej RA-1 Heather z nową mechaniką volley fire, ciężki minigun Miller, moduł ochrony pasywnej Omamori, a także nowe części konstrukcyjne i przedmioty pozwalające zmienić wygląd. Sezon potrwa do 16 października.

Przebudowany system co-driver daje graczom jeszcze więcej możliwości dopracowania swojego pojazdu przed wyruszeniem na pole bitwy. Aktualizacja wprowadza ośmiu nowych towarzyszy walki, z których każdy posiada umiejętności pasywne, a także talenty, które można aktywować. Przykładowo partner imieniem Jay preferuje strzelanie do wrogów z dużej odległości, więc zmniejsza rozrzut broni i zwiększa obrażenia oraz prędkość pocisku. Inny kolega z drużyny, Phobos, lubi atakować ukradkiem, dobierając się do samotnych wrogów i podkradając się do nich od tyłu w trybie stealth.

 

Odświeżony rajd Chase powraca do Doliny. Odbywa się on na nowej mapie Path of the Warrior, gdzie dwa wozy bojowe Steppenwolf czekają na czterech Ocalałych, którzy stanęli po stronie Syndicate. Celem graczy jest zatrzymanie i obrabowanie konwoju, zanim ucieknie on z lokacji. Obie ciężarówki są solidnie uzbrojone i nie poddadzą się łatwo. Schwytanie jednej z nich zapewni Ocalałym tylko część cennego ładunku. Schwytanie obu doprowadzi do otrzymania pełnej nagrody.

Bitwy na nowej mapie PvP Peaceful Atom odbywają się wśród budynków przemysłowych, takich jak zniszczone hangary, stare szyny i zardzewiałe wozy. To dobre miejsce na zdobycie zasobów, o ile tylko ktoś posiada czas, aby wyprzedzić najeźdźców i resztę Ocalałych.

Oficjalny zwiastun najnowszej aktualizacji prezentuje się następująco:

Szczegółowe informacje na temat aktualizacji Big Chase znajdziecie na oficjalnej stronie gry Crossout.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.