Hard West 2 z oficjalną datą premiery

Po kilku tygodniach beta-testów Ice Code Games uznało, że jest już niemal gotowe do wydania pełnej wersji Hard West 2. O dacie premiery tego taktycznego RPG-a osadzonego w realiach Dzikiego Zachodu z filmów grozy polski deweloper poinformował wraz z wydawcą gry, Good Shepherd Entertainment.

Przypomnijmy, że Hard West 2 jest kontynuacją ciepło przyjętego, niezależnego cRPG-a stworzonego przed kilku laty przez inne polskie studio, CreativeForge Games. Produkcja Ice Code Games ponownie przeniesie graczy w świat westernu, gdzie zjawiska paranormalne są na porządku dziennym, a legendy głoszą o nieuchwytnym pociągu-widmo pełnym złota dla tego, któremu cudem uda się go przejąć… Gin Carter, główny bohater Hard West 2, zamierza sprostać wyzwaniu. Nie wie jednak, że określenie "pociąg-widmo" w tym konkretnym przypadku nie jest bynajmniej przenośnią...

Rozbudowana, skupiona na postaciach historia gry została ożywiona głosami takich talentów jak: Kevin Conroy (Batman: The Animated Series), Darien Sills-Evans (Days Gone, League of Legends) oraz Adam Gifford (The Colony, Batman: Hush), a także dzięki ścieżce dźwiękowej autorstwa zdobywcy nagrody BAFTA Jasona Gravesa (Dead Space, Tomb Raider) oraz historii współtworzonej przez zdobywcę nagrody Origins i autora bestsellerów New York Times Matta Forbecka (Deadlands).

 

Premierę Hard West 2 zaplanowano na 4 sierpnia. Nowy, krótki zwiastun tego taktycznego cRPG-a obejrzycie poniżej.

Najnowsza produkcja Ice Code Games zostanie wydana na Steamie oraz GOG,com w cenie 107,99 zł. Na tej pierwszej z ww. platform Hard West 2 można już dodać do swojej listy życzeń.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.