Wrath of the Lich King Classic z oficjalną datą premiery

Choć atmosfera na serwerach WoW Classic jest cały czas gorąca, to już wkrótce może ulec to zmianie. Osobiście zadba o to Arthas Menethil, Król Lisz, który zawita tam wraz z premierą odświeżonej wersji dodatku Wrath of the Lich King.

Wrath Classic pozwoli ponownie odwiedzić Northrend i raz jeszcze przeżyć wszystko to, dzięki czemu dodatek ten jest nadal uznawany za jedno z najlepszych rozszerzeń World of Warcraft. Przygoda rozpocznie się na jednym z dwóch obszarów Północnej Grani – Boreańskiej Tundrze (Borean Tundra) lub Wyjącym Fiordzie (Howling Fjord). W drodze do siedziby Króla Lisza w Lodowej Koronie na graczy znów będą czekać epickie widoki, mnóstwo zadań i pasjonująca opowieść. Wszystko to zawita na serwery gry już 26 września, o czym dobitnie przypomina świeży zwiastun. Zobaczcie sami.

 

Przypomnijmy, że Wrath Classic ponownie dostarczy graczom WoW-a szeregu nowych atrakcji. Wśród nich warto wspomnieć choćby o nowej profesji, sławnych Rycerzach Śmierci, dodaniu mechaniki Inskrypcji, pozwalających tworzyć mityczne glify,  a także wprowadzeniu do gry klasycznych 5-osobowych wyzwań takich jak Purpurowa Twierdza (Violet Hold), Rzeź Stratholmu i 10-osobowego rajdu na Naxxramas, będącego odświeżoną wersją 40-osobowego rajdu z World of Warcraft sprzed wprowadzenia dodatku. Wreszcie warto wspomnieć o wprowadzeniu do gry Osiągnięć, które pojawią się w WoW Classic po raz pierwszy i zapewnią graczom zupełnie nowy zestaw nagród za ich wyczyny i sukcesy.

Do premiery Wrath of the Lich King Classic pozostają zatem niespełna dwa miesiące. Aby być gotowym na godne powitanie Króla Lisza, Blizzard postanowił uruchomić na serwerach WoW Classic buff Joyous Journeys, który... zwiększa zdobywane Punkty Doświadczenia o 50% aż do dnia premiery Wrath Classic. Jeśli jednak nie chcecie korzystać z takiego ułatwienia, możecie je wyłączyć przy okazji spotkania z dowolnym karczmarzem z miasta stołecznego.

Jak zapatrujecie się na kolejną wycieczkę do Northrendu i spotkanie z Arthasem?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.