ESO: Lost Depths: więcej informacji o podziemiach Earthen Root Enclave

Już niecały miesiąc dzieli nas od premiery Lost Depths, nowego DLC do ESO: High Isle. Producenci z Zenimax Online Studios postanowili przybliżyć jeden z dwóch lochów, który będzie można zwiedzić w tym nowym rozszerzeniu.

Mowa o Enklawie Glinianego Korzenia (oryg. Earthen Root Enclave), w którym 4-osobowe drużyny graczy będą mogły szukać wyzwań w związku z inwazją na to miejsce druidów z Kręgu Ognistej Pieśni.

 

Przez całe wieki Enklawa Glinianego Korzenia służyła za azyl dla wszystkich druidów ze Systres, bez względu na ich przynależność. Teraz jednak to cudowne sanktuarium stało się celem ataku Kręgu Ognistej Pieśni. To niewybaczalne złamanie zasad!

Druid Laurel, historyk i zarazem członek Kamiennej Wiedzy, potrzebuje pomocy przy odparciu ataku i ochronie najświętszych relikwii enklawy. Ty i twoi sojusznicy musi przemierzyć wyspę, włączając w to jej najgłębsze czeluście i najwyższe szczyty, i przedrzeć się przez wyspę, by stanąć twarzą w twarz z arcydruidem Devyrikiem, zanim ten osiągnie swój cel.

Więcej informacji o Enklawie Glinianego Korzenia, czyhających tam niebezpieczeństwach, ale i wspaniałych łupach, znajdziecie na oficjalnej stronie The Elder Scrolls Online.

Przypomnijmy, że Lost Depths, trzecia i zarazem przedostatnia część całorocznej przygody Dziedzictwo Bretonów, zawita na serwery ESO: High Isle już 22 sierpnia.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.