Vagrus: Patch 1.1.21 już dostępny

Lost Pilgrims Studio wydało kolejną łatkę do gry Vagrus: The Riven Realms. Lista zmian, jakie wprowadza Patch 1.1.21 nie jest długa, ale są to zmiany z gatunku tych ważnych.

Przede wszystkim deweloperom udało się udostępnić funkcjonalność zapisywania gry w chmurze. Cała czynność, a szczególnie umożliwienie zapisów cross-platformowych, zajęło nieco więcej czasu, niż pierwotnie przypuszczano, jednak wszystko już działa i jest domyślnie włączone.

Ponadto za sprawą wspomnianej aktualizacji Ród Venari zacieśnił swoje związki z Gildia Cieślów, statystyki niektórych towarzyszy zostały skorygowane, a interfejs użytkownika doczekał się kilku istotnych zmian. Z ich pełną listą można zapoznać się na Steamie.

Producenci Vagrusa nie zamierzają jednak spoczywać na laurach. Obecnie ich uwagę zaprząta ukończenie prac nad darmowym DLC zatytułowanym Sunken Tower. Trwają również prace nad zmianami w systemie zwiadu, betą glosariusza i nowym sposobem pomyślnego ukończenia gry. Więcej informacji poznamy wkrótce.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.