Pasqal Haneumann kolejnym znanym bohaterem WH40000: Rogue Trader

Owlcat Games zaprezentowało kolejnego z potencjalnych towarzyszy podróży w grze Warhammer 40000: Rogue Trader. To tech-kapłan Pasqal Haneumann.

O ile Wolni Handlarze cenią sobie swoją niezależność, obecność na statku lojalnego członka Adeptus Mechanicus może okazać się więcej niż korzystna. Oto fragment historii wspomnianego tech-kapłana:

 

Pasqal Haneumann, posiadacz dumnego tytułu Magos Eksploratora, spędził dziesiątki lat na wędrówce wśród nieznanych planet i niepodbitych systemów. Jego jednostka pamięci jest teraz prawdziwą skarbnicą bezcennej wiedzy, niedostępną nawet dla najlepiej urodzonych arystokratów Imperium. Pasqal wykonywał swoją służbę dla Omnissiah, jednocześnie powściągając swój niepohamowany głód wiedzy przy pomocy dyscypliny i lojalności wobec nakazów swojej wiary. To właśnie wtedy, w świetle obcych gwiazd, skonfrontował się z najstraszliwszym spośród wrogów: odstępstwem wśród własnych braci, schizmą, która mogłaby zatrząść Imperium w posadach. Wówczas na lata porzucił swoją misję w celu zastanowienia się nad napotkanym dylematem.

Teraz jednak zaszyfrowana wiadomość od swojego poprzedniego mentora sprawiła, że Pasqal porzucił swoje obowiązki i dołączył do świty Wolnego Handlarza. Żywi on nadzieję, że protekcja tak potężnej osoby pomoże mu odnaleźć jego czcigodnego nauczyciela i zdecydować o granicach dogmatu, jaki obowiązuje poszukiwaczy prawdy. Niektóre odkrycia są bolesne, jednakże Pasqal jest gotowy, by przetrwać wszystko - byle tylko zaspokoić swoje pragnienie wiedzy. Taka jest bowiem wola Omnissiah.

Więcej informacji o Pasqalu Haneumannie znajdziecie na oficjalnej stronie gry Warhammer 40000: Rogue Trader. Warto też zapoznać się z profilami innych znanych bohaterów taktycznego cRPG-a takich jak Abelard Werserian, Idira Tlass oraz Theodora von Valancius.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.