Wolcen: Lords of Mayhem od teraz z pełną obsługą kontrolerów

Miłośnicy gamingowych kontrolerów dość długo musieli czekać na to, by przy ich pomocy cieszyć się grą w Wolcen: Lords of Mayhem. Od teraz, za sprawą Patcha 1.1.6.0, jest to nareszcie możliwe.

Najnowsza aktualizacja tego action RPG-a dodaje pełne wsparcie dla kontrolerów, włączając w to całkowicie odświeżony interfejs użytkownika, który zmienia się w zależności od tego, czy gracz korzysta właśnie z tego typu urządzenia, czy z myszy i klawiatury. Za jednym zamachem deweloperzy dodali szereg usprawnień i skrótów, które powinny znacząco wpłynąć na łatwość zarządzania swoim bohaterom - tak w czasie bitew, jak i poza nimi.

Ponadto Patch 1.1.6.0 usuwa z Wolcena kilka bugów związanych z umiejętnościami, animacjami i nie tylko. Z pełną listą zmian, a także z dokładną specyfikacją i opisem interfejsu dla gamingowych kontrolerów, możecie zapoznać się na Steamie.

Jak wam się podoba ten patch? Zamierzacie rzucić się w wir walki przy pomocy kontrolera czy może preferujecie pozostać przy klasycznym układzie klawiatura + mysz?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.