Hard West II już dostępne

Żar leje się z nieba, a tymczasem Ice Code Games i Good Shepherd Entertainment dodatkowo podkręcają atmosferę premierą swoją najnowszej produkcji. Hard West II, kontynuacja ciepło przyjętego taktycznego cRPG-a od CreativeForge Games, od dziś jest już dostępna w sprzedaży.

Warto przypomnieć, że Hard West II ponownie przenosi graczy w świat Dzikiego Zachodu, zwanego niekiedy Dziwnym Zachodem, gdzie zjawiska paranormalne są na porządku dziennym, a legendy głoszą o nieuchwytnym pociągu-widmo pełnym złota czekającym na tego, któremu uda się go przejąć… Gin Carter, główny bohater gry, zamierza sprostać wyzwaniu. Nie wie jednak, że określenie "pociąg-widmo" w tym konkretnym przypadku nie jest bynajmniej przenośnią... Premierowy zwiastun obejrzycie poniżej.

 

Hard West II jest grą, która zamierza nagradzać bravado. Co to oznacza w praktyce? Otóż zabijanie kolejnych przeciwników pozwala aktywować stan brawury i uzupełnić punkty akcji w trakcie podróży. Wówczas nic nie stanie na przeszkodzie, by stylowo zabijać kilku wrogów na raz, przedłużyć serię i utrzymać reputację legendarnego rewolwerowca.

Nowością są też tajemnicze karty do gry, które umożliwiają tworzenie rozdań dla swojej bandy i zaopatrywanie jej członków w mocniejszą broń, ładunki wybuchowe, akcesoria lub... po prostu w pełnowartościowy posiłek składający się z fasolki i whisky, utrzymujący ich w najwyższej kondycji.

Taktyczny, turowy system walki z użyciem ołowianych i magicznych pocisków pozostaje esencją Hard West II. Wszystko odbywa się w dynamicznie zmieniającym się środowisku, stanowiącym równe wyzwanie dla szarych komórek, jak i mięśni. Nie zabraknie też pościgów konnych i napadów na pociągi!

Hard West II można już nabyć na Steamie oraz GOG.com w obniżonej cenie, która pozwoli zdobyć grę za mniej niż 100 zł.

Zamierzacie sięgnąć po ten tytuł?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.