Nowa aktualizacja Achilles: Legends Untold coraz bliżej

Producenci z Dark Point Games skupiają się obecnie na przygotowaniach do wydania nowej aktualizacji do wczesnej wersji gry Achilles: Legends Untold. Mimo tego, znaleźcli odrobinę czasu, by w swoim pierwszym Devlogu opisać nadchodzące zmiany i nowości.

Patch 0.2.0 wprowadzi do action RPG-a osadzonego w świecie helleńskich mitów wiele zmian i kilka nowości. Wśród tych ostatnich warto wyróżnić mapę świata, która ułatwi nawigowanie po starożytnej Helladzie i okolicach, a także system aren, pozwalających toczyć boje z hordami zaciekłych wrogów w podziemiach samego Hadesu.

To jednak nie wszystko. Producenci z polskiego studia pracują już nad nowym bossem, którym będzie mityczny Tydeus. Znaczące zmiany czekają też tych, którzy w przyszłości zmierzą się z Kastorem. Wojownik ten dzięki Patchowi 0.2.0 uzyska kilka nowych sztuczek, które sprawią, ze przeprawa przez pilnowany przez niego most stane się jeszcze większym wyzwaniem.

 

Ponadto należy spodziewać się nowych, "cywilnych" NPC-ów, którzy uczynią świat Achilles: Legends Untold nieco bardziej żywym, ulepszeń po stronie SI wrogów, a także odświeżenia niektórych ikon. Z pełną charakterystyką planowanych zmian i nowości możecie zapoznać się we wspomnianym devlogu.

Niestety, data wydania aktualizacji 0.2.0 pozostaje na razie nieznana.

Jak się wam podoba dotychczasowa wersja Achilles: Legends Untold? A możecie nie mieliście jeszcze okazji zagrać w tego action RPG-a?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.