iron Harvest: nowa mapa w trybie World Campaign już dostępna

King Art Games wydało nową, darmową aktualizację do Iron Harvest. Rozszerza ona liczbę map dostępnych w trybie World Campaign.

Ów tryb rozgrywki jest stosunkowo świeży, bowiem zawitał na pola bitew w czerwcu, lecz cieszy się sporą popularności. W związku z tym deweloperzy przygotowali nową mapę pt. Archipelag, która rzuci graczy w wir walki o szereg małych wysepek. Rozgrywka może toczyć się wg jednego z trzech gotowych scenariuszy, ale też nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć własny, całkowicie spersonalizowany scenariusz.

Więcej informacji o Archipelagu znajdziecie w najnowszym DevBlogu Iron Harvest. Warto dodać, że nie jest to ostatnia mapa do trybu World Campaign. Kolejna jest już w przygotowaniu i wg obecnych planów powinna trafić w ręce graczy pod koniec lata.

A jeśli jeszcze nie graliście w Iron Harvest, to w najbliższy weekend pojawi się znakomita okazja do nadrobienia zaległości, ponieważ w dniach 18-21 sierpnia najnowsza produkcja King Art Games będzie dostępna na Steamie za darmo. Następnie każdy, kto chciałby zatrzymać grę na stałe w swojej bibliotece, będzie mógł to zrobić ze zniżką 70%!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.