Conan Exiles: znamy datę wydania aktualizacji Age of Sorcery

Update 3.0 zatytułowany Age of Sorcery będzie największa aktualizacją w historii Conan Exiles. W końcu poznaliśmy ostatni brakujący element układanki: datę premiery.

Przypomnijmy, że Age of Sorcery pozwoli zanurzyć się Wygnańcom w mroku sztuki czarnoksięskiej i wszystkim, z czym się to łączy: rytualnych ofiarach, przyzywaniu demonów oraz nieumarłych, szybowaniu po niebie w szponach demonicznego nietoperza, niewidzialności i przyzywaniu burz i nie tylko!

Age of Sorcery to także spora przeróbka współczynników i atutów, specjalny interfejs budowania czy tryb kreatywny, który umożliwi tworzenie światów bez żadnych ograniczeń, a do tego Przepustka Sezonowa pełna elementów kosmetycznych i mnóstwo innych usprawnień.

 

Wszystko to będzie czekało na graczy Conan Exiles już 1 września! Ponadto, począwszy od tego dnia aż do 8 września, MMO Funcomu będzie dostępne na Steamie za darmo, dzięki czemu każdy będzie mógł osobiście sprawdzić czarnoksięskie moce przed zakupem pełnej wersji gry.

Co o tym sądzicie? Czekacie na tę aktualizację?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.