Studio Trigger zaprezentowało nowy zwiastun oraz datę premiery serialu anime Cyberpunk: Edgerunners

Wielu miłośników uniwersum Cyberpunk 2020 od dawna wyczekiwało września, kiedy to swoją premierę będzie miał serial anime Cyberpunk: Edgerunners. Jego twórcy, Studio Trigger, zaprezentowali właśnie nowy zwiastun swego dzieła oraz dokładną datę jego wypuszczenia na platformie Netflix.

Przypomnijmy, że głównym bohaterem serialu jest nastoletni David Martinez, który po przeżyciu osobistej tragedii zostaje tytułowym edgerunnerem i wyrusza na spotkanie z przestępczym półświatkiem Night City. Głównego bohatera, a także jego najbliższych towarzyszy, obejrzycie w akcji na wspomnianym zwiastunie - krwawym i brutalnym... zupełnie jak świat cyberpunków. Zobaczcie sami.

 

Reżyserem serialu jest Hiroyuki Imaishi (Gurren Lagann, Kill la Kill, Promare). Yoh Yoshinari (Little Witch Academia, BNA: Brand New Animal) pełni rolę głównego projektanta postaci oraz reżysera animacji. Historię stworzoną przez CD PROJEKT RED na potrzeby formatu zaadaptowali Masahiko Otsuka (Star Wars: Visions ‘The Elder’) oraz Yoshiki Usa (seria GRIDMAN UNIVERSE). Oryginalną ścieżkę dźwiękową skomponował Akira Yamaoka (seria Silent Hill).

Serial Cyberpunk: Edgerunners zadebiutuje na platformie Netflix już 13 września. Tego dnia zostanie udostępniona cała seria, która liczy sobie dziesięć odcinków.

Czekacie?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.