Assassin's Creed Red oficjalnie potwierdzone!

Assassin's Creed Mirage nie był jedyną grą z serii o zabójcach, którą zaprezentowano podczas wydarzenia Ubisoft Forward. Francuski deweloper ujawnił bowiem również kolejną odsłonę serii, osadzoną w feudalnej Japonii!

Tym samym Ubisoft zamierza spełnić marzenia wielu fanów "asasynów", którzy od dawna pragnęli gry osadzonej właśnie w tym settingu. W chwili obecnej nowa produkcja nie posiada jeszcze ostatecznego tytułu, a jedynie roboczy Codename Red. Pierwszy teaser obejrzycie poniżej.

 

Ubisoft na razie nie ujawnił zbyt wielu szczegółów o Assassin's Creed Red. Nieznana jest dokładna chronologia czasowa, główny bohater ani rozmiar obszaru do eksploracji. Wiadomo za to, że gra jest pełnoprawnym cRPG-iem osadzonym w otwartym świecie, a motyw przewodni bazuje na "fantastyce shinobi".

Data premiery Assassin's Creed Red również pozostaje wielką niewiadomą. Niemniej, biorąc pod uwagę, że Ubisoft wydaje tytuły z tej serii z regularnością jednego na dwa lata, można nieśmiało założyć, że "japoński asasyn" trafi do sprzedaży w 2025 r. Wcześniej, w 2023 r., na fanów serii czeka bowiem wyprawa do Bagdadu w Assassin's Creed Mirage.

Co sądzicie o pomyśle eksportu asasynów do Kraju Kwitnącej Wiśni?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.