Cassia Orsellio kolejną znaną bohaterką WH40000: Rogue Trader

Nawigatorzy są w świecie Warhammera 40000 niezwykle ważnymi postaciami. To właśnie oni, przy pomocy swoich mocy, umożliwiają okrętom Imperium podróż przez Osnowę. Jedną z nich Cassia Orsellio, którą poznamy podczas gry w WH40000: Rogue Trader.

Oto garść informacji na temat tej niepozornej dziewczyny:

 

Cassia Orsellio jest młodą córką Rodu Navis Nobilite, który uczynił z Przestrzeni Koronusa swój dom. Dziewczyna, która wychowywała się w sekrecie na stacji o ograniczonym dostępie, nie zna ani swoich prawdziwych rodziców ani świata poza swoją złotą klatką. Całe jej życie sprowadza się do niekończących się lat nauki oraz służby swojemu Rodowi, która ciąży na jej wciąż delikatnych barkach. Krew rodu Nawigatorów Cassii wywyższa ją ponad zwykłych śmiertelników, a jej potężne moce pozwalają jej nie tylko przebijać Osnową swoim spojrzeniem, ale również spopielać ludzkie dusze.

Za sprawą zrządzenia losu Cassia musi opuścić swoje bezpieczne schronienie. Tym samym staje twarzą w twarz okrucieństwami świata na zewnątrz znacznie wcześniej, niż planowali jej mentorzy. Niemniej zewnętrzny świat jest tak samo przerażony jej obecnościa - naturalne moce dziewczyny odstraszają tak samo przyjaciół i wrogów. Czy Cassia wyzwoli się z więzów nadziei i idei, które nie należą do niej, czy też pisany jest jej los posłusznego trybika w bezdusznej machinie, jaką jest Imperium? Kto wie? Tylko gwiazdy są w stanie spoglądać w przyszłość.

Więcej informacji o Cassii oraz roli Nawigatorów znajdziecie na oficjalnej stronie gry Warhammer 40000: Rogue Trader.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.