Monomyth: kolejna wersja beta w przyszłym miesiącu

Prace nad Monomythem powoli, lecz konsekwentnie, zmierzają do przodu. Na horyzoncie jest już kolejna beta, o czym Rat Tower Software poinformowało w najnowszym dzienniku deweloperskim.

Przypomnijmy, że w ręce najhojniejszym fundatorów gry została już oddana pierwsza z sześciu wersji beta tego dungeon crawlera. Prace toczą się teraz nad kolejną aktualizacją, która powinna trafić w ręce testerów w przyszłym miesiącu. Jednocześnie warto podkreślić, że Rat Tower Software zamieniło kolejność aktualizacji w stosunku do pierwotnego planu. W rezultacie gracze otrzymają najpierw dużą lokację z obszernym wątkiem fabularnym, a dopiero później będą mogli odwiedzić główne miasteczko i przetestować system handlu.

Rat Tower Software poinformowało również, że w bliżej nieokreślonej przyszłości będzie potrzebowało więcej testerów, dlatego zamierza odblokować betę dla wszystkich, którzy podczas kampanii na Kickstarterze wpłacili na rzecz projektu przynajmniej €15. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy owa otwarta beta miałaby się rozpocząć.

Szczegółowe informacje na temat aktualnego stanu prac nad Monomythem oraz najbliższej przyszłości projektu znajdziecie pod niniejszym adresem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.