Fallout 76: Dzióra już dostępna!

Fallout 76 doczekał się właśnie kolejnej, obszernej aktualizacji. Za jej sprawą gra została wzbogacona o system wypraw, a pierwszą z nich będzie ekspedycja do znanej skądinąd Dzióry (oryg. The Pitt).

To pierwsza okazja do odwiedzenia post-apokaliptyczna Pittsburgha od czasu popularnego DLC do Fallouta 3. Promieniowanie sprawiło, że wspaniałe niegdyś miasto legło w gruzach, a jego mieszkańcy zamienili się w krwiożercze mutanty. Nie wszyscy, rzecz jasna. W Dziórze rozpoczyna się walka o władzę pomiędzy robotniczą frakcją Unii a Fanatykami, agresywną zgrają bandytów.

Gracze, którzy wyruszą na wyprawę do Dzióry, będą mogli zawrzeć sojusz z Unią, poznać jej historię, zdobyć nowe uzbrojenie i pancerze oraz zyskać reputację wśród nowych przyjaciół. Na miejsce warto też zabrać swoich prawdziwych znajomych, których pomoc może okazać się nieodzowna w starciu z Fanatykami.

 

Premierowy zwiastun dodatku Fallout 76: Dzióra obejrzycie poniżej.

To jednak nie wszystko, co oferuje najnowsza aktualizacja Fallouta 76. Dzióra to również tryumfalny powrót Ratowników, a w zasadzie ludzi, którzy wracają w Appalachy, by kontynuować ich dzieło. Ich nowe pokolenie zamieszkało w Azylu w Whitespring, gdzie na graczy czekają codzienne zadania, pozwalające zyskać zaufanie Ratowników i naładować ultracytową baterię latacza. To właśnie on pozwoli się przedostać do tytułowej Dzióry.

Misje w Dziórze to również świetna okazja, by zdobyć legendarne uzbrojenie i pancerze, legendarne moduły, walutę w grze i nie tylko. W zależności od osiągnięć, gracze otrzymają też znaczki, które można wykorzystać do zakupu konkretnych nagród w Azylu w Whitespring.

Wreszcie kolejne nagrody czekają w sezonie 10 S.C.O.R.E.. Śmiałkowie, którzy zdołąją awansować, będą mogli odebrać szereg nowych fantów, w tym autotopór i unijny pancerz wspomagany, na planszy S.C.O.R.E. 10 sezonu Fallouta 76 – „Z Red Rocket przez Amerykę przedstawia: Miasto Stali”.

 

Warto zauważyć, że Fallout 76: Dzióra jest dostępne za darmo dla wszystkich posiadaczy podstawowej części gry. Od tego momentu nowi gracze mogą zakupić całość w ramach Fallout 76: Dzióry Edycji Standardowej. Jeszcze więcej wrażeń czeka w Fallout 76: Dziórze Edycji Deluxe, która poza podstawową wersją gry Fallout 76 zaoferuje Cyfrowy Zestaw Ulepszeń zawierający zestaw C.A.M.P. pittsburskiego sąsiedztwa, malowanie Fanatyków na PM 10 mm, pluszowego troglodytę, malowanie Fanatyków na pancerz wspomagany i ładowarkę rdzenia fuzyjnego. Dotychczasowych posiadaczy Fallouta 76 zainteresuje z kolei Pakiet Rekrutacyjny Dzióry, który pozwoli dodać do swojej gry Cyfrowy Zestaw Ulepszeń z Edycji Deluxe.

Szczegółowe informacje na temat aktualizacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

To jak, zamierzacie ponownie odwiedzić Dziórę?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.