Alaloth: kolejny duży patch w drodze

Sierpień stał pod znakiem Gamescomu dla wiekszości branży gamingowej. Wrzesień to czas powrotu do ciężkiej pracy i nie inaczej jest w przypadku Gamera Interactive i ich action RPG-a Alaloth: Champions of the Four Kingdoms, który wkrótce powinien doczekać się dużej aktualizacji.

Mowa o TEJ aktualizacji. TEJ, na którą czekają niemal wszyscy graczy PC-towi, ponieważ jej główną "atrakcją" jest dodanie pełnoprawnego wsparcia dla rozgrywki przy pomocy myszy i klawiatury. Ów długo wyczekiwany patch jest obecnie w fazie testów, lecz powinien trafić w ręce graczy w przyszłym tygodniu.

To nie koniec dobrych wieści. Wrześniowa aktualizacja będzie zarazem pierwszą, która powiększy świat Plamenu. Gracze Alalotha mogą spodziewać się czterech nowych lokacji z nowymi bohaterami i zadaniami. A to wcale nie musi być koniec, ponieważ projektanci studia cały czas pracują również nad nowymi lokacjami bitewnymi.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o nadchodzącej, wrześniowej aktualizacji, zajrzyjcie pod niniejszy adres. Tam też znajdziecie nieco informacji na temat wizyty reprezentantów Gamera Interactive na Gamescomie oraz nieco odleglejszych planów studia takich jak sezonowe obniżki ceny Alalotha czy wydanie gry na konsole.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.