Drugi, darmowy Title Update do Monster Hunter Rise: Sunbreak zaprezentowany

Jesień tuż tuż, a wraz z nią nowy Title Update do Monster Hunter Rise: Sunbreak. Capcom zaprezentował właśnie zawartość nadchodzącej aktualizacji, która trafi w ręce graczy szybciej, niż można było się tego spodziewać!

Drugi Title Update do MHR: Sunbreak to przede wszystkim nowe rasy i podrasy potworów do upolowania: ogromne Violet Mizutsune, piękne swą jaskrawością Flaming Espinas, a także starożytna rasa smoków Risen Chameleos. Ponadto, niektóre smoki, które przezwyciężyły skutki Anomalii, zyskały prefiks Risen, które czyni je jeszcze groźniejszymi!

Co więcej, na Risen Chameleos, jak i wiele innych bestii, można będzie teraz polować w ramach misji Anomaly Research na nowej, wyższej randze. Pomocne w polowaniach okaże się z pewnością broń warstwowa, na której brak nie powinien już narzekać żaden łowca potworów. Nie można też nie wspomnieć o nowych Event Questach oraz kosmetycznych DLC. Te ostatnie spodobają się przede wszystkim miłośnikom ekstremalnej personalizacji postaci.

 

Dobra wiadomość jest taka, że Title Update 2 trafi do Monster Hunter Rise: Sunbreak już 29 września! Wszystkie powyższe nowości możecie obejrzeć po raz pierwszy na poniższym zwiastunie.

I jak wrażenia? Czekacie na tę darmową aktualizację?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.