Weird West: Patch 1.04 już dostępny

WolfEye Studios wypuściło właśnie długo wyczekiwany Nimpossible Update do gry Weird West. Ów patch, oznaczony liczbą 1.04, wprowadza m.in. tryb permadeth z pewnym twistem, a także nowy, eksperymentalny tryb celowania.

Szczególnie ciekawą nowinką jest ten ostatni. Pozwala on bowiem jednocześnie celować i poprawiać pracę kamery w tym samym czasie. Efekt możecie obejrzeć poniżej.

 

Drugą ważną nowością jest tryb Nimpossible. Każdy, kto go wybierze, musi liczyć się z tym, że rozgrywka będzie prowadzona na pojedynczym sejwie! Aby ułatwić sobie przetrwanie, należy zbierać tzw. Nimp Heads, które w przypadku śmierci bohatera pozwolą mu odrodzić się. Niemniej, kiedy te się skończą, a gracz zginie, rozgrywka dobiegnie końca, a zapis gry usunięty! To oznacza, że tryb Nimpossible powinien być wyborem tylko najlepszych rewolwerowców o najmocniejszych nerwach.

Warto dodać, że owe "odradzanie się" nie jest pozbawione znaczenia w kontekście lore świata Weird West. W tym celu deweloperzy dodali dwa nowe losowe spotkania oraz jedno zadanie poboczne. Wszystko to jest dostępne jednak jedynie w trybie Nimpossible.

Ponadto Patch 1.04 wprowadza do gry kilka pomniejszych usprawnień takich jak licznik zabójstw ludzi, balans efektywności broni obuchowej czy zmiany w mechanice slow motion, by uczynić je jeszcze "powolniejszym". Nie można też nie wspomnieć o ubiciu pokaźnej liczby bugów.

Szczegółowe informacje na temat najnowszej aktualizacji Weird West znajdziecie na Steamie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.