Zoria: Age of Shattering ufundowana w 60%, więcej informacji o systemach walki i posterunku

Crowdfundingowa zbiórka na rzecz gry Zoria: Age of Shettering powoli, lecz konsekwentnie zmierza do postawionego celu. Kampania na Kickstarterze zebrała już 60% oczekiwanej kwoty, a jej twórcy w ostatnich dniach udostępnili kolejne informacje na temat rozgrywki.

Update #11 w wyczerpujący sposób omawia system Posterunku (oryg. the Outpost). Jest to bardzo ważne miejsce, ponieważ pozwola drużynie gracza odpocząć, wyleczyć rany, zmienić kształt oddziału, uzupełnić zapasy, zgarnąć nowe zadania, a także skorzystać z usług rozmaitych rzemieślników jak kowal czy alchemik.

Update #13 informuje o odblokowaniu sekretnego celu, którym jest nowa klasa postaci - Nocni Strażnicy (oryg. Nightwardens). Członkowie tego zakonu są mistrzami miecza, jednoręcznych kuszy i alchemii. Nie polują jednak na potwory (a przynajmniej nie tylko na nie), lecz niczym większość znanych nam druidów, starają się stać na straży światowej równowagi.

 

Wreszcie Update #14 skupia się na turowym systemie walki: jego różnych częściach składowych, klasach i umiejętnościach oraz możliwości ich mieszania, a także o strukturze pola walki, który bynajmniej nie bazuje na znanym z większości "turówek" gridzie.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na każdy z tych tematów, zajrzyjcie pod powyższe linki. Pamiętajcie też, że do zakończenia Kickstarterowej zbiórki ba poczet Zoria: Age of Shattering pozostało 16 dni.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.