Nowa aktualizacja i zmieniona roadmapa Achilles: Legends Untold już dostępne

Wczesna wersja action RPG-a Achilles: Legends Untold doczekała się właśnie nowej aktualizacji. Przy tej okazji producenci z Dark Point Games zaprezentowali również zmodyfikowaną roadmapę na kolejne miesiące prac nad grą.

Wśród najważniejszych nowości, jakie wprowadza do action RPG-a wypuszczona właśnie Aktualziacja 0.2.0, należy wymienić minimapę, dwóch nowych bossów - Tydeusa i Poluksa, aktywność poboczną związaną ze Szczelinami Tartaru, nowe zadanie głównego wątku oraz nowe podziemia do wyczyszczenia. Ponadto nowa aktualizacja znacząco ulepsza SI przeciwników, sprawia, że animacje są bardziej płynne, a cała rozgrywka lepiej zbalansowana.

 

Od premiery gry we Wczesnym Dostępie otrzymaliśmy mnóstwo niezwykle wartościowych komentarzy od naszych oddanych graczy. Dzięki nim byliśmy w stanie skupić się na najpilniejszych feature’ach i poprawkach oraz upewnić się, że zapewniamy najlepsze możliwe doświadczenie zarówno naszym obecnym, jak i nowym graczom - powiedział Paweł Waszak, Cprezes i główny projektant w Dark Point Games.

Premierowy zwiastun aktualizacji obejrzycie poniżej.

W kolejnych tygodniach i miesiącach ekipa Dark Point Games zamierza skupić się m.in. na dodaniu nowych lokacji, zadań, przeciwników i bossów. Deweloperzy zamierzają też oddać w ręce graczy rozbudowany system craftingu, umożliwić niszczenie niektórych obiektów, a także rozbudować system umiejętności i tryb kooperacji. Zmodyfikowane plany studia ilustruje poniższa infografika.

Zmiana przebiegu naszej początkowej roadmapy nie była łatwym zadaniem, ale jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości modyfikacji części jej priorytetów i czujemy się nader pewnie co do obecnego stanu gry. Od tej pory możemy skupić nasze zasoby na wprowadzeniu do “Achilles: Legends Untold” jeszcze większej ilości ekscytujących feature’ów i zawartości, z wiedzą, że już dzisiaj każdy kto zagra będzie się świetnie bawił - skomentował zmienioną roadmapę Waszak.

Szczegółowe informacje na temat Aktualizacji 0.2.0 znajdziecie na Steamie.

Przypominamy też, że Achilles: Legends Untold jest cały czas dostępne na platformie Valve'a w wersji z Wczesnym Dostępem. Premiera pełnej wersji tego action RPG-a została zaplanowana na pierwszy kwartał 2023 r.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.