Zoria: Age of Shattering w pełni ufundowana na Kickstarterze. Pierwszy, dodatkowy cel kampanii ujawniony

Producenci ze studia Tiny Trinket Games mogą świętować. Ich debiutancka produkcja, Zoria: Age of Shattering, z powodzeniem została ufundowana na Kickstarterze. Mimo tego deweloperzy nie składają broni.

Przypomnijmy, że aby zapewnić sobie środki na ukończenie Zorii, a nawet jej rozszerzenie, producenci postanowili zebrać od miłośników taktycznych cRPG-ów 30 tys. EUR. Ten cel udało się zrealizować dokładnie 30 godzin przed końcem crowdfundingowej zbiórki, za co producenci gry są oczywiście dozgonnie wdzięczni wspierającym.

To jednak nie koniec. Rumuni postanowili wykorzystać pozostały czas, by spróbować odblokować pierwszy dodatkowy cel kampanii. Jeśli w ciągu owych 30 godzin na Kickstarterowym koncie projektu znajdzie się kolejne 5 tys. EUR, Zoria zostanie rozszerzona o kreator postaci, który pozwoli spersonalizować wygląd oraz początkowe statystyki głównego bohatera gry, Andara.

Czasu pozostało zatem było, jednak jak pokazuje historia, ostatnie godziny takich kampanii są tym czasem, kiedy gracze najchętniej i najszerzej otwierają swoje portfele. Niewykluczone, że podobnie będzie w przypadku Zorii. Przekonamy się już niedługo.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.