Crowdfundingowa zbiórka na rzecz taktycznego cRPG-a Zoria: Age of Shattering zakończona sukcesem

Kickstarterowa kampania, której celem było uzyskanie dodatkowych środków na oszlifowanie taktycznego cRPG-a Zoria: Age of Shattering dobiegła końca. Producenci z Tiny Trinket Games mogą świętować sukces.

Niezależne rumuńskie studio założyło sobie za cel zebranie 35 tys EUR i... ów cel udało się zrealizować z niewielką górką, bowiem ostatecznie na koncie projektu znalazło się 36,7 tys. EUR. To również oznacza, że nie udało się zrealizować dodatkowego celu kampanii i Zoria raczej na pewno będzie pozbawiona kreatora postaci.

Niemniej producenci z Tiny Trinket Games są bardzo zadowoleni z osiągniętego wyniku, dziękują wszystkim wspierającym i zapowiadają rychły powrót do pracy nad grą na pełnych obrotach. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w Zoria: Age of Shattering powinniśmy zagrać mniej więcej za rok, bowiem planowana data premiery gry to obecnie "październik 2023".

Trzymamy kciuki i czekamy!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.