Owlcat Games ujawniło szczegóły dot. trzech kolejnych DLC do Pathfinder: Wrath of the Righteous

Od premiery gry Pathfinder: Wrath of the Righteous minęło już prawie czternaście miesięcy, jednak jej twórcy, Owlcat Games, ani myślą o zakończeniu wsparcia. Wprost przeciwnie - właśnie ujawnili szczegóły dot. DLC wchodzących w skład drugiego Season Passa!

Czego zatem spodziewać się w najbliższej przyszłości? "Sowokoty" spieszą z wyjasnieniami:

  • DLC #4 wprowadzi do gry nowego potencjalnego towarzysza oraz klasę postaci: zmiennokształtnego. Bohaterowie o tej profesji mogą zamieniać się w dowolne bestie, co czyni je znakomitymi podczas walki w zwarciu. Dodatek ten pozwoli równiez zagłębić się w dawno zapomniane sekrety Starego Sarkoris i... być może poznać nową miłość.
  • DLC #5 to z kolei nowa, samodzielna kampania, która jest kontynuacją historii opowiedzianej w dodatku Through the Ashes. Prosto z otchłani do oblężonego miasta przybędzie nowy demoniczny lord z własną hordą piekielnych popleczników. Do walki z nim będzie musiała stanąć grupa zwykłych poszukiwaczy przygód, pozbawiona mitycznych mocy i teoretycznie skazana na śmierć. Ta nowa kampania pozwoli jednak odmienić ich los na przestrzeni ok. 6-7 godzin rozgrywki. Co ciekawe, producenci gry zamierzają dodać możliwość importu bohatera ze ww. dodatku, choć oczywiście nic nie stanie na przeszkodzie, by stworzyć całkowicie nową postać. Warto przy tym dodać, że ukończenie tego DLC otworzy zupełnie nowe podziemia w głównej kampanii Pathfinder: Wrath of the Righteous.
  • Wreszcie DLC #6 pozwoli graczom ponownie zawitać do Kenabres. Od ostatniej wizyty owe miasto zmieniło się nie do poznania. W odbudowanym Kenabres wkróce odbędzie się wielkie święto, a główny bohater gry będzie jego gościem honorowym. Wyprawa okaże się znakomitą okazją do odpoczynku i spędzenia czasu ze swoimi kompanami, a nawet zaliczenia specjalnej randki. Niemniej wojna i tak dać o sobie znać, dlatego producenci gry ostrzegają, że nawet nowe, powojenne Kenabres może skrywać swoją dozę tajemnic.

Wszystkie trzy dodatki zostały również omówione przez Aleksandra Miszulina, dyrektora kreatywnego Pathfinder: Wrath of the Righteous. Poniższe nagranie umożliwi zobaczenie pierwszych materiałów dot. nowych DLC, a także posłuchanie o ich zawartości.

 

Pozostaje już tylko jedno pytanie: kiedy należy spodziewać się nowych dodatków do Pathfinder: Wrath of the Righteous? Niestety, tego na razie nie wiadomo.

Niemniej, jeśli i tak jesteście przekonani do zakupu Season Passa 2, który zagwarantuje dostęp do wszystkich trzech omówionych wyżej DLC, już teraz możecie go kupić na Steamie w cenie 105,99 zł. Jeśli nie jesteście aż tak przekonani, to być może warto przynajmniej dodać go do swojej listy życzeń.

Jak podoba się wam zaprezentowana właśnie przyszłość Pathfinder: Wrath of the Righteous?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.