WoW: Dragonflight: Pre-Expansion Patch już dostępny

Do premiery World of Warcraft: Dragonflight pozostał niecały miesiąc. Niemniej przygotowania do ekspedycji na Smocze Wyspy nabierają tempa już teraz, a to za sprawą wydanego właśnie "Pre-Expansion" patcha.

Pierwsza "faza" owej aktualizacji wnosi do WoW-a szereg ważnych zmian. Jedną z nich jest nowy system talentów, który powinien zapewnić graczom jeszcze większą swobodę oraz pozwolić odczuć, że każda decyzja dotycząca rozwoju postaci faktycznie wpływa na jej siłę. Ponadto od teraz bohaterowie każdej rasy będą mieć do swojej dyspozycji trzy profesje - maga, kapłana i łotrzyka. Wreszcie należy wspomnieć o całkowicie nowej opcji personalizacji interfejsu użytkownika, dzięki której każdy gracz może zbudować swój ekran niemal od podstaw.

Pełna lista zmian wdrażanych do WoW-a za sprawą pierwszej fazy "Pre-Expansion" patcha jest dostępna na oficjalnej stronie World of Warcraft. Poniżej natomiast znajdziecie najnowszy film z serii Survival Guide, który oamwia owe zmiany na konkretnych przykładach.

 

Pierwsza "faza" aktualizacji oznacza, że musi być też i druga z nich, prawda? Owszem - kolejna część tego patcha zawita na serwery WoW-a już 15 listopada. Wówczas gracze po raz pierwszy uzyskają możliwość stworzenia postaci całkowiciej nowej rasy i klasy - draktyrskiego przywoływacza. Jest to pierwszy przypadek w historii World of Warcraft, gdy rasa i profesja są ze sobą ściśle powiązane. Jest to jednak związane z historią Smoczych Wysp i, zdaniem producentów gry, dobrze uzasadnione.

Druga "faza" Pre-Expansion patcha wprowadzi również strefę startową dla postaci przynależnych do nowej rasy, znaną jako The Forbidden Reach. Bohaterowie uzyskają też powód, by odwiedzić Wschodnie Królestwa i zagłębić się w podziemia Uldamanu, gdzie pogrzebano Dyski Norgannona, w których zaklęta jest tajemna wiedza samych Tytanów. Nie sposób też nie wspomnieć o nowych wydarzeniach, tzw. Primal Storms, w czasie których gracze będą odpierać ataki tzw. Primalists oraz wykonywać zadania, dzięki którym wdrożą się w główny wątek fabularny WoW: Dragonflight.

A ten - przypomnijmy - trafi na półki sklepowe oraz serwery gry 28 listopada. Czasu na przygotowanie się do wyprawy na Smocze Wyspy pozostaje zatem coraz mniej!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.